- 22 III piątek
18.oo 1/ śp. Jan Piasecki (26)
2/ śp. Małgorzata Smolińska
23 III sobota
18.oo 1/ śp. Jan Piasecki (27)
2/ śp. Urszula Balińska (3 rocznica)
24 III Niedziela Palmowa
8.oo śp. Piotr Porzegowski (1 rocznica)
10.oo śp. Marta i Juliusz Baliccy
12.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej oraz zdrowie dla Krystyny z okazji urodzin
18.3o śp. Jan Piasecki (28)
25 III Wielki Poniedziałek
18.oo 1/ śp. Władysław (kol. roczn.) i Franciszka Tęcza
2/ śp. Jan Piasecki (29)
26 III Wielki Wtorek
18.oo 1/ Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej i zdrowie dla Ireny z ok. urodzin oraz za synów Andrzeja, Aleksa i wnuczki Katarzyny
2/ śp. Jan Piasecki (30)
27 III Wielka Środa
18.oo 1/ śp. Aleksander Kukiełka (10 rocznica)
2/ śp. Bożena, Roman i Leonard Bonalscy oraz Jan i Anna Zimińscy28 III Wielki Czwartek
18.oo Msza Wieczerzy Pańskiej
29 III Wielki Piątek
18.oo Droga Krzyżowa i Liturgia Wielkiego Piątku
30 III Wielka Sobota
20.oo Liturgia Wigilii Paschalnej
31 III Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
6.oo Rezurekcja w intencji parafian
10.oo Dziękczynna, z prośbą o Boże błog., opiekę Niepokalanej, ulgę w cierpieniu i siły do życia dla rodziców Haliny i Czesława
12.oo
18.3o
1 IV Poniedziałek Wielkanocny
8.oo śp. Tadeusz Szczepański (3 rocznica) oraz rodzice z obu stron
10.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej i powrót do zdrowia dla Grażyny z okazji imienin
12.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej i powrót do zdrowia dla Eufemii oraz za śp. Ryszard Jankowski (3 roczn.)
2 IV wtorek w oktawie Wielkanocy
18.oo 1/ śp. Julian Trzciński
2/ Wiesława Smolińska (z pogrzebu)
3 IV środa w oktawie Wielkanocy
18.oo 1/ śp. Helena i Leon Uzdowscy; Stanisława, Ignacy i Marceli Szczepkowscy
2/ śp. Teresa Lipner (2 rocznica)
4 IV czwartek w oktawie Wielkanocy
18.oo od Kół Różańcowych
5 IV piątek w oktawie Wielkanocy
10.oo śp. Jan i Jerzy Ochenkowscy; Stanisława i Piotr Kawczyńscy; zm. z rodz. Szemplińskich; Paweł i dusze w czyśćcu18.oo śp. Eugeniusz Malinowski i dziadkowie Czesława i Marian Węgierscy
6 IV sobota w oktawie Wielkanocy
18.oo śp. Stefan, Melania, Lucjan, Wanda, Eugeniusz i Danuta
7 IV 2 Niedziela Wielkanocy – Miłosierdzia Bożego
8.oo śp. Adam Pokrzywnicki
10.oo śp. Halina, Tadeusz i Roman Załoga
12.oo śp. Julianna i Stanisław Brodniewicz oraz rodzice z obu stron
18.3o zajeta
8 IV Poniedziałek
18.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej dla Karola i Magdaleny oraz dla ich dzieci
9 IV wtorek
18.oo śp. Stanisław Bartkowski – od sąsiadów
10 IV środa
18.oo śp. Zbigniew Korpal; Leokadia Kuklińska oraz Kazimiera Dzięcioł w kolejne rocznice
11 IV czwartek
18.oo śp. Kazimierz i Antoni Kowalewscy oraz Józef Gowkielewicz
12 IV piątek
18.oo Dziękczynna w int Michała z ok kolejnych urodzin
13 IV sobota
18.oo śp. Stanisław Jabłoński (2 rocznica)
14 IV 3 Niedziela Wielkanocy
8.oo śp. Grzegorz, Władysław i Helena Frąckiewicz
10.oo śp. Helena i Bolesław Pragacz; Józef, Janusz i Monika Gąska
12.oo śp. Jerzy Pomarański i Jerzy Orłowski
18.3o zajęta
15 IV poniedziałek
18.oo śp. Maria, Igor, Zygmunt i Władysław Włodzimirow
16 IV wtorek
18.oo śp. Stanisław Szempliński – od sąsiadów z ul. Górnej
17 IV środa
18.oo śp. Halina (5 roczn.) i Ryszard Wieczorkowscy
18 IV czwartek
18.oo śp. Antoni Liszkowski (2 rocznica)
19 IV piątek
18.oo śp. Jadwiga Szmytkowska oraz zmarli z rodziny
20 IV sobota
18.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej oraz zdrowie dla Ewy i Leszka Bonalskich w 45 lecie małżeństwa oraz dla rodziny
21 IV 4 Niedziela Wielkanocy
8.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej oraz zdrowie dla Jerzego z okazji imienin i kolejnych urodzin
10.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej oraz zdrowie dla Lucyny i Kazimierza Szczepańskich w 50 lecie małżeństwa
12.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej oraz zdrowie dla Katarzyny i Michała w 15 lecie małżeństwa oraz dla syna Bartosza
18.3o śp. Dariusz, Wiesław i Jan Jaroszewscy oraz Franciszek i Marianna Topa
22 IV poniedziałek
18.oo O szczęśliwą podróż
23 IV wtorek Uroczystość Św. Wojciecha
18.oo śp. Ignacy, Władysława i Jan Kucińscy w kolejną rocznicę
24 IV środa
18.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej oraz zdrowie dla Małgorzaty i Witolda Jakimow w kolejną rocznicę małżeństwa oraz dla rodziny
25 IV czwartek Święto Św. Marka
18.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej oraz zdrowie dla Krystyny i Aleksandra Szczepkowskich w 40 lecie małżeństwa oraz za rodzinę
26 IV piątek
18.oo śp. Antoni Protokowicz – od żony
27 IV sobota
18.oo 1/ Dziękczynna, o Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie dla Leontyny i Henryka, ich dzieci, wnuków i prawnuków oraz Elżbiety i Wojciecha ich dzieci i wnuków
2/ śp. Waldemar Zakrzewski
28 IV 5 Niedziela Wielkanocna
8.oo śp. Patryk Zakolski (7 rocznica)
10.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej oraz zdrowie dla Marii i Józefa Rapackich w 50 lecie małżeństwa
12.oo śp. Jerzy i Renata Chmielińscy
18.3o Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej oraz zdrowie dla Jerzego Jaworskiego w 75 urodziny
29 IV poniedziałek
18.oo śp. Michał Turek – od wspólnoty w drodze do Emaus
30 IV wtorek
18.oo śp. Antoni Protokowicz – od sąsiadów
1 V środa
18.oo śp. Jan i Jerzy Ochenkowscy; Stanisława i Piotr Kawczyńscy; zm. z rodz. Szemplińskich; Paweł i dusze w czyśćcu
2 V I czwartek miesiąca
18.oo 1/ od Kół Różańcowych
2/ śp. Mirosława Pietrowicz (3 rocznica)
3 V Uroczystość NMP Królowej Polski – I piątek miesiąca
8.oo śp. Antoni Protokowicz – od siostry Janiny
10.oo śp. z rodziny Budzyńskich, Dudków, Pomarańskich, Orłowskich i Pacholików
4 V I sobota miesiąca
10.oo – od Kół Różańcowych
18.oo śp. Leonard, Teresa i Bożena Rochowicz
5 V 6 Niedziela Wielkanocy
8.oo msza wypominkowa
10.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej oraz zdrowie dla Joanny Głażewskiej w 60 urodziny – od męża, dzieci, wnuków i sąsiadki
12.oo śp. Jan Sobuń (20 rocznica) oraz rodzice z obu stron
18.3o Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej oraz zdrowie dla Jadwigii i Jerzego Jastrzębowskich w 55 lecie małżeństwa oraz za rodzinę
6 V poniedziałek
18.oo śp. Stanisław Dręczewski oraz Zofia i Edmund Welenc
7 V wtorek
18.oo śp. Stanisław i Regina Kiszel oraz Mieczysław i Janusz Świdwińscy
8 V środa Uroczystość św. Stanisława
18.oo śp. Stanisław i Teresa Bróździńscy oraz rodzice z obu stron
9 V czwartek
18.oo śp. Stanisław i Marianna Żmijewscy oraz Stanisław i Zofia Rochowicz
10 V piątek
18.oo śp. Roman Waśkiewicz
11 V sobota
18.oo śp. Alina, Zofia, Ireneusz i Irena Jabłońscy
12 V Niedziela Uroczystość Wniebowstąpienie Pańskie
8.oo zajęta
10.oo śp. Stefan oraz zm. z rodziny Sędal i Frąckiewicz
12.oo śp. Paulina, Władysław, Janina i Stefan Garbowscy oraz Halina Auguściak i Ryszard Niegowski
18.3o śp. Helena i Edward Stępień
13 V poniedziałek NMP z Fatimy
18.oo śp. Stanisław Szempliński
14 V wtorek
18.oo O ochronę życia od poczęcia, do naturalnej śmierci
15 V środa
18.oo śp. Wiesława Smolińska – od sąsiadów
16 V czwartek św. Andrzeja Boboli
18.oo śp. dziadków Julian i Marianna Trzcińscy oraz zm. z rodz. Trzcińskich i Skoczniów
17 V piątek
18.oo śp. Antoni Protokowicz – od sąsiadów
18 V sobota
18.oo śp. Roman Rutkowski (kolejna rocznica) oraz rodzice z obu stron
19 V Niedziela – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
8.oo Dziękczynna, o Boże błog., dary Ducha Świętego, opiekę Niepokalanej oraz zdrowie dla Barbary i Adama w kolejną rocznicę zawarcia sakr. małż. oraz dla dzieci Michała i Marysi
10.oo śp. Renata i Jerzy Chmielińscy
12.oo śp. Jan Siekierski; Krystyna i Stanisław Pokrzywniccy oraz Marian i Walenty Szyba
18.3o
20 V poniedziałek NMP, Matki Kościoła
18.oo śp. Stanisława Langowska (2 roczn.)
21 V wtorek
18.oo O Boże błog., łąskę wiary, dary Ducha Św. dla Michała i jego rodziny
22 V środa
18.oo
23 V czwartek J. Ch. Najwyższego i Wiecznego Kapłana
18.oo
24 V piątek wspomnienie N.M.P. Wspomożenia Wiernych
18.oo Dziękczynna za dar życia, o Boże błog., opiekę Niepokalanej i zdrowie dla Joanny w 60 urodziny i imieniny oraz dla całej rodziny
25 V sobota
11.oo Uroczystość I Komunii Św.
18.oo śp. Tadeusz Waśk (5 rocznica)
26 V Niedziela – Uroczystość Trójcy Przenajświętrzej – Dzień Matki
8.oo zajęta
10.oo W intencji Matek
12.oo Rocznica I Komunii Św. i spowiedzi
18.3o śp. ks Dominik – od Margaretek
27 V poniedziałek
18.oo śp. Sylwia, Donata, Alicja i Jerzy Serowik oraz Jan Piotrowski
28 V wtorek
18.oo śp. Antoni Protokowicz – od sąsiadów
29 V środa
18.oo śp. Roman Pulkowski i Marianna Cieślak
30 V czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
8.oo wypominki roczne
9.oo śp. Danuta i zmarłych z rodz. Kopka i Jedlińskich
31 V piątek – Święto Nawiedzenia N.M.P
18.oo śp. Jerzy i Anna Orłowscy
1 VI I sobota miesiąca
10.oo zajęta
18.oo
2 VI 9 Niedziela zwykła
8.oo śp. Krzysztof Michalski (8 rocznica)
10.oo Dziękczynna, o Boże błog., dary Ducha Świętego, opiekę Niepokalanej oraz zdrowie dla Anny i Kazimierza oraz Sylwii i Marcina oraz ich córeczki Urszuli w kolejne rocznice s. małż.
12.oo śp. Ryszard, Stefan, Adam i wszyscy z rodz. Samsel; rodzice Kwiatosz i dziadkowie Jasińscy
18.3o śp. Alicja i Antoni Olszewscy; Leokadia i Stanisław Różyccy; Bożena i Henryk Stawiccy
3 VI poniedziałek
18.oo śp. Czesława (3 r.), Leonard (16 r) i Roman (14 r) Kosińscy
4 VI wtorek
18.oo śp. Jadwiga Szmytkowska oraz zm. z rodziny
5 VI środa
18.oo
6 VI czwartek
18.oo od Kół Różańcowych
7 VI piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
10.oo śp. Jan i Jerzy Ochenkowscy; Stanisława i Piotr Kawczyńscy; zm. z rodz. Szemplińskich; Paweł i dusze w czyśćcu
18.oo
8 VI sobota Niepokalanego Serca NMP
18.oo
9 VI 10 Niedziela zwykła
8.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej oraz zdrowie dla mamy Teresy w kolejne urodziny
10.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej oraz zdrowie dla Witolda i Marii w 40 lecie małżeństwa oraz za całą rodzinę
12.oo śp. Gracjan Ślosarski (3 rocznica)
18.3o Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej i zdrowie dla Zbigniewa w 60 urodziny
10 VI poniedziałek
18.oo śp. Anna i Jan Zimińscy
11 VI wtorek
18.oo śp. Kazimierz, Marianna, Jan i Czesław w koleje rocznice
12 VI środa
18.oo śp. Janina i Kazimierz Felińscy oraz Ryszard Waśk i Leonard Adaszyński
13 VI czwartek
18.oo śp. Antoni Protokowicz – od sąsiadów
14 VI piątek
18.oo śp. Jadwiga i Henryk Malinowscy; rodzice i rodzeństwo z obu stron
15 VI sobota
18.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej oraz zdrowie z okazji urodzin
16 VI 11 Niedziela zwykła
8.oo śp. Grzegorz Frąckiewicz oraz Sabina i Mariusz Kacprzak
10.oo śp. Zbigniew Mrozik (3 rocznica)
12.oo śp. Maria i Antoni Pomarańscy; Antoni Orłowski oraz Jarosław i Alina Sugulscy
18.3o śp. Kazimierz i Marianna Jabłonowscy
17 VI poniedziałek
18.oo śp. Stanisław Szempliński
18 VI wtorek
18.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej i zdrowie dla rodziny Czaplewskich oraz zm. z rodziny
19 VI środa
18.oo
20 VI czwartek
18.oo śp. Stanisław Lejtyman (23 roczn.)
21 VI piątek
18.oo
22 VI sobota
18.oo śp. Antoni Protokowicz – od córki Anety z rodziną
23 VI 12 Niedziela zwykła
8.oo śp. Józef, Genowefa, Andrzej, Leokadia i Henryk Szpejewscy w kolejne rocznice
10.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej, zdrowie, wszelkie łaski dla Moniki i Łukasza Michalak w 13 r małż. oraz dla Mai w 11 urodziny
12.oo W intencji Ojców
18.3o Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej oraz zdrowie dla Mileny i Artura w 7 rocznicę małżeństwa
24 VI poniedziałek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
18.oo
25 VI wtorek
18.oo śp. Piotr i zmarli z rodziny
26 VI środa
18.oo
27 VI czwartek
18.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej i zdrowie dla męża Pawła z okazji urodzin i imienin
28 VI piątek
18.oo śp. Anastazja, Jan i Władysław Gawłowie oraz Antoni Skiba
29 VII sobota Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła
18.oo śp. Paweł (7 r) oraz Stanisława i Czesław Zomkowscy, dziadkowie i Wiesław (11 r)
30 VI 13 Niedziela zwykła
8.oo śp. Anna, Tadeusz i zm. z rodz Leźnickich
10.oo śp. Henryk Balicki
12.oo śp. Jan, Janina; dziadkowie Marianna i Ignacy Gostkiewicz; dziadkowie Jan i Janina Świderek
18.3o śp. Czesława, Ludwika, Antoni i Aleksy Kwapisz oraz zm. z rodz. Lamparskich
1 VII poniedziałek
18.oo zajęta
2 VII wtorek
18.oo śp. Halina i zm. z rodz. Długokęckich oraz Chmielewskich
3 VII środa
18.oo śp. Hubert Ludwiczak oraz Jan i Stanisława Panek
4 VII I czwartek miesiąca
18.oo od Kół Różańcowych
5 VII I piątek miesiąca
10.oo śp. Jan i Jerzy Ochenkowscy; Stanisława i Piotr Kawczyńscy; zm. z rodz. Szemplińskich; Paweł i dusze w czyśćcu
18.oo
6 VII. I sobota miesiąca
10.oo – od Kół Różańcowych
18:oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej oraz zdrowie dla Krystyny i Ryszarda Gorczyca w 50 lecie małżeństwa
7 VII 14 Niedziela Zwykła
8:oo wypominki roczne
10:oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej oraz zdrowie dla dzieci Jolanty i Waldemara; Bożeny i Pawła oraz Doroty oraz za ich rodzin oraz śp. Jan (6 r)
12:oo zajęta
18:3o śp. Krzysztof Sikorski (22 r); Helena i Leon Uzdowski; Marceli Szczepkowski; Janina i Stanisław Sikorscy
8 VII. Poniedziałek
18:oo śp. Jerzy, Marianna, Genowefa, Józef i Jan Piotrowscy
9 VII. Wtorek
18:oo śp. Jerzy, Zofia, Józef, Jadwiga i Stanisław
10 VII środa
18.oo śp. Stanisław Szempliński
11 VII czwartek
18.oo
12 VII. Piątek
18:oo
13 VII. Sobota
18:oo śp. Władysława i Stanisław Chwil; Helena i Bronisław Puława oraz Stanisław Jabłoński
14 VII 15 Niedziela zwykła
8.oo śp. Tadeusz (15 r.) i Halina Krupińscy; Irena Jabłonowska; Czesław Klimkowski; Marianna Rutkowska oraz dziadkowie Krupińscy i Klimkowscy
10.oo śp. Stanisław oraz Pelagia i Józef Krasnowscy; Janina i Leon Gwiaździńscy ich dzieci oraz dziadkowie Potrzuscy
12.oo śp. Antoni Protokowicz – od córki Edyty z rodziną
18.3o Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej oraz zdrowie dla Krystyny Porzegowskiej w 70 urodziny
15 VII poniedziałek
18.oo śp. Czesława i Adolf; Regina, Henryk i Andrzej; Mieczysław, Stanisława i Ewa; Edward i Stanisława Malanowscy
16 VII wtorek
18.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej i zdrowie dla Janusza i Elżbiety oraz dla całej rodziny
17 VII środa
18.oo
18 VII czwartek
18.oo śp. Janina i Kazimierz Felińscy oraz Bolesław Kamiński
19 VII piątek
18.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej i zdrowie dla Krystyny i Jerzego z ok. 15 rocznicy zaślubin
20 VII sobota
18.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej i zdrowie dla małżonków Marii i Mirosława w 35 lecie małżeństwa
21 VII 16 Niedziela Zwykła
8.oo śp. Mirosław Skwarski (20 rocznica)
10.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej i zdrowie w 40 lecie małżeństwa
12.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej i zdrowie dla Krystyny i Krzysztofa Szczepuchowskich w 50 lecie małżeństwa
18.3o śp. z rodz. Zybowskich, Jabłonowskich, Dudzińskich oraz Mirosław Cupała
22 VII poniedziałek
18.oo O Boże błog., opiekę Niepokalanej i wszelkie łaski dla Filipa i Tymoteusza w kolejne urodziny
23 VII wtorek
18.oo śp. Danuta i Władysław oraz o Boże błog., dla córek Lilianny, Barbary i Małgorzaty z rodzinami
24 VII środa
18.oo
25 VII czwartek
18.oo śp. Krystyna Worobiej (8 rocznica)
26 VII piątek
18.oo zajęta
27 VII sobota
16.oo W int. nowożeńców Klaudii i Kamila
18.oo
28 VII 17 Niedziela zwykła
8.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej i zdrowie dla Małgorzaty i Henryka
10.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej i zdrowie dla Anny w 60 urodziny oraz za rodzinę
12.oo śp. Krystyna Orłowska
18.3o śp. Franciszek (10 roczn.)
29 VII poniedziałek
18.oo śp. Maria i Witalis Łomanowicz
30 VII wtorek
18.oo śp. Danuta i Władysław oraz o Boże błog., dla córek Lilianny, Barbary i Małgorzaty z rodzinami
31 VII środa
18.oo zajęta
1 VIII I czwartek miesiąca
18.oo Za Kościół Św, o uświęcenie kapłanów i nowe powołania – od Kół Różańcowych
2 VIII – I piątek miesiąca
10.oo śp. Jan i Jerzy Ochenkowscy; Stanisława i Piotr Kawczyńscy; zm. z rodz. Szemplińskich; Paweł i dusze w czyśćcu
18.oo
3 VIII I sobota miesiąca
10.oo – od Kół Różańcowych
18.oo
4 VIII 18 Niedziela Zwykła
8.oo wypominki roczne
10.oo śp. Marianna Trzcińska
12.oo zajęta
18.3o śp. rodzice Irena i Czesław oraz siostra Celina
5 VIII poniedziałek
18.oo
6 VIII wtorek Święto Przemienienia Pańskiego
18.oo
7 VIII środa
18.oo
8 VIII czwartek
18.oo
9 VIII piątek
18.oo O powołania kapłańskie, misyjne i zakonne
10 VIII sobota
18.oo
11 VIII 19 Niedziela zwykła
8.oo śp. Marianna i Stanisław Żmijewski; Elżbieta Leszczyńska oraz Patryk Zakolski
10.oo zajęta
12.oo śp. Zdzisław (1 rocznica)
18.3o śp. Jadwiga i Mirosław Krajewscy oraz zm. z rodz. Wiśniewskich i Toszka
12 VIII poniedziałek
18.oo śp. Antoni Łabaszewski (kolejna rocznica)
13 VIII wtorek
18.oo
14 VIII środa
18.oo śp. Józef i Wioleta oraz Henryk
15 VIII czwartek Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P.
8.oo śp. Adam Kosiński (17 rocznica)
10.oo śp. Teresa i Jerzy Kołakowscy
16 VIII piątek
18.oo
17 VIII sobota
18.oo
18 VIII 20 Niedziela Zwykła
8.oo zajęta
10.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej i zdrowie w 45 lecie małżeństwa
12.oo śp. Czesław (12 rocznica) oraz wszyscy z rodz. Krzywińskich
18.3o zajęta
19 VIII poniedziałek
18.oo
20 VIII wtorek
18.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej i zdrowie dla Oli i Kuby w 4 rocznicę ślubu
21 VIII środa
18.oo
22 VIII czwartek
18.oo
23 VIII piątek
18.oo
24 VIII sobota
18.oo
25 VIII 21 Niedziela Zwykła
8.oo śp. Marianna, Ludwik, Henryk i wszyscy z rodz. Waszkiewicz
10.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej i zdrowie w życiu rodzinnym Oli i Mariusza oraz Wiktorii
12.oo śp. Janina, Franciszek, Jan i Ryszard Nowińscy; Maria, Stanisław i Stefania Ładzińscy oraz dziadków z obu stron
18.3o śp. Teresa i Stanisław Bróździńscy (w kolejną roczn.) oraz rodzice z obu stron
26 VIII poniedziałek N.M.P. Częstochowskiej
18.oo śp. Jadwiga i Henryk Malinowscy oraz rodzice i rodzeństwo z obu stron
27 VIII wtorek
18.oo O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Mateusza
28 VIII środa
18.oo
29 VIII
18.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej i zdrowie dla małżonków Mileny i Radosława w 10 lecie małżeństwa
30 VIII piątek
18.oo O ochronę życia dzieci poczętych
31 VIII sobota
16.oo W intencji nowożeńców
18.oo śp. Albin Szabelski, rodzice z obu stron oraz Dariusz i Stefan
1 IX 22 Niedziela Zwykła
8.oo śp. Władysław oraz zm z rodz. Marcjanik
10.oo śp. Halina, Tadeusz i Roman Załoga
12.oo Dziękczynna, z prośbą o Boże błog.
18.3o zajęta
2 IX poniedziałek
18.oo
3 IX wtorek
18.oo
4 IX środa
18.oo śp. Jadwiga i Czesław Koziccy
5 IX I czwartek miesiąca
18.oo W intencji kapłanów oraz o nowe powołania duchowne- od Kół Różańcowych
6 IX I piątek miesiąca święto Narodzenia N.M.P.
10.oo śp. Jan i Jerzy Ochenkowscy; Stanisława i Piotr Kawczyńscy; zm. z rodz. Szemplińskich; Paweł i dusze w czyśćcu
18.oo śp. Aleksy, Czesław, Ludwika i Antoni Kwapisz
7 IX I sobota miesiąca
10.oo – od Kół Różańcowych
16.oo w int. nowożeńców
18.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej i zdrowie dla Jana i Natalii w kolejne urodziny
8 IX 23 Niedziela Zwykła
8.oo śp. Stanisława i Stanisław Sadowscy oraz Stanisław Sarbiewski
10.oo śp. Marianna i Kazimierz Jabłonowscy
12.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej dla Anny i Grzegorza oraz ich dzieci
18.3o
9 IX poniedziałek
18.oo
10 IX wtorek
18.oo
11 IX środa
18.oo
12 IX czwartek
18.oo
13 IX piątek
18.oo
14 IX sobota Święto Podwyższenia Krzyża
18.oo
15 IX 24 NIedziela Zwykła
8.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej, dar wiary dla chrześniaka Mateusza w 18 urodziny
10.oo śp. Aniela i Ferdynand oraz Zdzisław i Krzysztof Budzyńskcy
12.oo
18.3o
16 IX poniedziałek
18.oo
17 IX wtorek
18.oo
18 IX środa
18.oo
19 IX czwartek
18.oo
20 IX piątek
18.oo
21 IX sobota
18.oo śp rodzice Marianna i Jan Buchholtz
22 IX 25 Niedziela Zwykła
8.oo śp. Halina (9r.) i Tadeusz Krupińscy; Irena Jabłonowska; Czesław Klimkowski; Marianna Rutkowska oraz dziadkowie Krupińscy i Klimkowscy
10.oo śp. Agnieszka i Bronisław Szymańscy
12.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej i zdrowie dla Moniki i Wiesława oraz dla Oliwi i Zosi
18.3o zajęta
23 IX poniedziałek
18.oo
24 IX wtorek
18.oo
25 IX środa
18.oo
26 X czwartek
18.oo
27 IX piątek
18.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej i zdrowie dla Melanii w 2 urodziny
28 IX sobota
18.oo
29 IX 26 Niedziela Zwykła
8.oo śp. Maria, Eugeniusz, Zygmunt, Władysław Włodzimirow oraz Igor
10.oo śp. Czesława i Mirosław Gałęziewscy
12.oo śp. Stanisława Bandurska
18.3o O Boże błogosławieństwo dla księży wywodzących się z naszego miasta
30 IX poniedziałek
18.oo
1 X wtorek
18.oo
2 X środa
18.oo śp. Jan Obrębski (6 rocznica)
3 X I czwartek miesiąca
18.oo O powołania kapłańskie oraz świętość życia dla powołanych – od Kół Różańcowych
4 X I piątek miesiąca
10.oo śp. Jan i Jerzy Ochenkowscy; Stanisława i Piotr Kawczyńscy; zm. z rodz. Szemplińskich; Paweł i dusze w czyśćcu
18.oo śp. Teresa i Stanisław Bróździńscy oraz rodzice z obu stron
5 X I sobota miesiąca
10.oo – od Kół różańcowych
18.oo
6 X 27 Niedziela Zwykła
8.oo wypominki roczne
10.oo śp. Antoni, Stefania i Stanisław Ciechańscy oraz Stefan Sędal
12.oo śp. Helena Odyniec (1 rocznica)
18.3o
7 X poniedziałek NMP Różańcowej
18.oo śp. Julianna i Stanisław Brodniewicz oraz rodzice i rodzeństwo z obu stron
8 X wtorek
18.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej i zdrowie dla Barbary i Marka oraz dla Maksymiliana
9 X środa
18.oo
10 X czwartek
18.oo
11 X piątek
18.oo śp. Witold, Antonina, Lech, Jadwiga oraz zm. z rodz. Polinkiewicz i Rudnickich
12 X sobota
18.oo śp. Franciszka (kol. rocznica) i Władysław Tęcza oraz dziadkowie Lubańscy
13 X 28 Niedziela Zwykła
8.oo zajęte
10.oo śp. Adam i Marianna oraz dziadkowie Marcjanik i Sokołowscy
12.oo zajęte
18.3o
14 X poniedziałek
18.oo
15 X wtorek
18.oo śp. Jadwiga i Henryk Malinowscy
16 X środa
18.oo
17 X czwartek
18.oo
18 X piątek
18.oo
19 X sobota
18.oo
20 X 29 Niedziela Zwykła
8.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej i zdrowie dla Jolanty i Arkadiusza w kolejną rocznicę małżeństwa oraz za całą rodzinę
10.oo śp. Jerzy Robaczyński, rodzice, teściowie i za dziadków z obu stron
12.oo śp. Henryk Balicki (19 roczn.)
18.3o śp. Maria, Eugeniusz, Wacław Włodzimirow i Igor
21 X poniedziałek
18.oo
22 X wtorek
18.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej i zdrowie dla mamy Henryki
23 X środa
18.oo
24 X czwartek
18.oo
25 X piątek
18.oo
26 X sobota
18.oo
27 X 30 Niedziela zwykła
8.oo śp. Tadeusz, Anna i wszyscy z rodz. Leźnickich oraz Tadeusz Podjaski
10.oo Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej i zdrowie dla Tadeusza z ok. imienin
12.oo śp. Albert i Emma Napierscy oraz zm. z rodz. Napierskich i Szczepanków
18.3o
28 X poniedziałek
18.oo śp. Tadeusz i Krystyna Janowscy oraz zm z rodz. Jaworskich i Wiśniewskich
29 X wtorek
18.oo
30 X środa
18.oo O religijne odrodzenie Polski
31 X czwartek
18.oo
1 XI piątek Uroczystość Wszystkich Świętych
8.oo msza gregoriańska (1)
9.oo za zmarłych Parafian
2 XI sobota – wspomnienie wszystkich zmarłych
10.oo od Kół Róż.
18.oo msza gregoriańska (2) –
3 XI 31 Niedziela Zwykła
8.oo msza gregoriańska (3)
10.oo śp. Sylwia, Donata, Alicja i Jerzy Serowik oraz Jan Piotrowski
12.oo śp. Feliksa i Józef mazur oraz zm. z rodz. Malanowskich i Mazur
18.3o
4 XI poniedziałek
18.oo msza gregoriańska (4)
5 XI wtorek
18.oo msza gregoriańska (5)
6 XI środa
18.oo msza gregoriańska (6)
7 XI czwartek
18.oo msza gregoriańska (7)
8 XI piątek
18.oo msza gregoriańska (8)
9 XI sobota
18.oo msza gregoriańska (9)
10 XI 32 Niedziela zwykła
8.oo W int dusz czyśćcowych
10.oo śp. Pelagia i Zygmunt Pasymowscy oraz Leonard Bonalski
12.oo śp. Anna, Witold i Juliusz Ojrzyńscy oraz rodzice z obu stron
18.3o msza gregoriańska (10)
11 XI poniedziałek – Narodowe Święto Niepodległości
8.oo msza gregoriańska (11)
9.oo zajęta
12 XI wtorek
18.oo msza gregoriańska (12)
13 XI środa
18.oo msza gregoriańska (13)
14 XI czwartek
18.oo msza gregoriańska (14)
15 XI piątek
18.oo msza gregoriańska (15)
16 XI sobota
18.oo msza gregoriańska (16)
17 XI 33 Niedziela zwykła
8.oo śp. Grzegorz Frąckiewicz oraz zm z rodz. Jasińskich i Orych
10.oo śp. zm z rodz. Gałęziewskich, Nowakowskich, Dawickich, Łuczyc, Pokidko, Trybel, Pszczółkowskich i Kołakowskich
12.oo śp. Jan i Anna Przybysz oraz Helena i Feliks Głażewskich
18.3o Dziękczynna, o Boże błog. dla Artura w 40 urodziny
msza gregoriańska (17)
18 XI poniedziałek
18.oo msza gregoriańska (18)
19 XI wtorek
18.oo msza gregoriańska (19)
20 XI środa
18.oo msza gregoriańska (20)
21 XI czwartek
18.oo msza gregoriańska (21)
22 XI piątek
18.oo msza gregoriańska (22)
23 XI sobota
18.oo msza gregoriańska (23)
24 XI Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
8.oo msza gregoriańska (24)
10.oo Dziękczynna, z prośbą o Boże błog., opiekę Niepokalanej i zdrowie dla wnucząt Urszuli, Michała i Marysi oraz ich rodziców
12.oo śp. Wiesława i Tadeusz Batyra
18.3o zajęta
25 XI poniedziałek
18.oo msza gregoriańska (25)
26 XI wtorek
18.oo msza gregoriańska (26)
27 XI środa
17.oo śp. Henryk (kol rocznica) i Jadwiga Malinowscy
18.oo msza gregoriańska (27)
28 XI czwartek
18.oo msza gregoriańska (28)
29 XI piątek
18.oo msza gregoriańska (29)
30 XI sobota Uroczystość św. Andrzeja
18.oo msza gregoriańska (30)
1 XII 1 Niedziela Adwentu
10.oo śp. Jan i Jerzy Ochenkowscy; Stanisława i Piotr Kawczyńscy; zm. z rodz. Szemplińskich; Paweł i dusze w czyśćcu
8.oo wypominki roczne
10.oo śp. Barbara Garbino
12.oo śp. Wiesław Dobrowolski
18.3o
2 XII poniedziałek
6.3o
18.oo
3 XII wtorek
6.3o
18.oo
4 XII środa
6.3o
18.oo śp. Piotr Kosiński (2 rocznica) i Dariusz (18 rocznica)
5 XII I czwartek miesiąca
6.3o
18.oo
6 XII I piątek miesiąca
6.3o
18.oo
Wizyty: 28894